KURUMSAL

Responsive image

HAKKIMIZDA

Firmamız ,1990 yılında ulusal ve uluslararası kauçuk sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur. Dünya’nın birçok ülkesindeki kauçuk mamul üreticilerine kullanıma hazır kauçuk hamuru tedariki sağlamaktayız.Üretimimizin büyük bir kısmını ihraç etmekteyiz. Firmamızın sektöründe tercih edilme sebebi, lider lastik üreticilerinden çıkan standart dışı kauçuk hamurlarını laboratuar destekli çalışmalar sonucu müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hazır kauçuk hamuru haline getirmemiz olmuştur. Bu gücümüz ile müşterilerimize rakipsiz bir fiyat avantajı sunmaktayız . Kalitemizi de sahip olduğumuz ISO 9001-2008, ISO 18001-2007, ISO 14001-2004 belgeleri ile tescillemiş bulunmaktayız. Firmamızın ulusal ve uluslararası platformlarda kalite ve fiyat avantajını bir arada sunabilmesi teknik kauçuk hamuru tedarikinde lider bir kuruluş konumuna gelmesini sağlamıştır.

VİZYON

Ar-Ge anlayışımız ve laboratuar destekli çalışmalarımız sonucunda sürekli inovasyon ,gelişim ilkesi ile ulusal ve uluslararası kauçuk hamuru tedarikinde öncü bir kuruluş olmaktır.

MİSYON

Kauçuk sektöründeki üreticilerin hazır kauçuk hamuru ihtiyaçlarını , en yüksek kalite ile en uygun fiyatta üretilen ürünlerle karşılamaktır.Kauçuktan mamul üretimi yapan şirketlerin vazgeçilmez partneri olmaktır.

KALİTE ANLAYIŞI VE ÇEVRE SORUMLULUK BİLİNCİ

Üretim ve müşteri ilişkilerimizi kalite yönetim standartlarında gerçekleştirmek ve bu ilkemizi geliştirerek devam ettirmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çevre bilincini üst seviyede tutarak enerji ve atık yönetimi ile doğayı korumak için tüm yasal düzenlemelerin gerekliliklerini yerine getiriyor ve daha fazlası için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.